برگزاری دوره آموزشی تهدید فضای مجازی برای دانشجويان دانشگاه شيراز


به گزارش خبرگزاری مهر، رئيس پليس فتا فارس از برگزاري دوره هاي مدون آسيب ها و تهديدات فضاي مجازي براي دانشجويان جديد الورود دانشگاه شيراز خبر داد.


سرهنگ حسيني در تشريح اين خبر اظهار داشت :در تعامل صورت گرفته بين پليس فتا فارس و مديريت فرهنگي دانشگاه شيراز ، دانشجويان جديدالورود دانشکده هاي اين دانشگاه قبل از ثبت نام بايد در اين دوره ها که به مدت دو ماه در دانشکده هاي علوم ، مهندسي ، هنر و معماري، علوم تربيتي، اقتصاد و مديريت، علوم اجتماعي آن دانشگاه برگزار مي شود، حضور يابند.


سرهنگ حسيني با اشاره به مواردي که در رابطه با فضاي مجازي از طرف کارشناسان اين پليس براي دانشجويان مطرح می شود، اشاره و استقبال از اين دوره ها را مطلوب ارزيابي كرد .


رييس پليس فتا فارس افزود : در اين سمينارهاي آموزشي ضمن معرفي پليس فتا تاريخچه و نحوه شکل گيري آن براي دانشجويان تشريح و همچنين تعاريف و آمارهايي از فضاي مجازي و کاربران آن ، اهميت و جايگاه اينترنت در ايران و جهان ، چالش هاي موجود براي كاربران در فضاي مجازي توسط کارشناسان تشريح و خطرات و اسيب هاي موجود در اين فضا براي دانشجويان ارائه مي شود .


اين مقام مسئول بيان داشت : مسوولان دانشگاه ضمن قدرداني از پليس فتا استان در خصوص برگزاري اين دوره هاي آموزشي خواستار ادامه اين همكاري شدند.


 

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-دانش و فناوری

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*