تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره داستان کوتاه فهرست


به گزارش خبرگزاری مهر، سارا اسلام پناه دبیر اجرایی جشنواره داستان کوتاه فهرست با اشاره به حضور گسترده نویسندگان اعلام کرد: تاکنون 542 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است و به دلیل استقبال از جشنواره مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره داستان کوتاه فهرست نیز برای آخرین بار تا 15 آذر ماه تمدید شد.


وی ضمن تشکر از مرکز فرهنگی شهرکتاب و خانه اندیشمندان علوم انسانی، از نشرهای کارنامه، ققنوس، ماهی و افق به عنوان حامیان معنوی این دوره از جشنواره نام برد.


اسلام‌پناه افزود در این دوره از جشنواره با همکاری خانه امید نابینایان شرایط برای حضور روشندلان و رقابت آنها با با سایر نویسندگان مهیا شده است.


دبیرخانه این جشنواره شرایط شرکت در آن را که هر ساله به همت موسسه هامین گستر آریا برگزار می‌شود به شرح ذیل است:


داستان‌های کوتاه (Flash Fiction) حداکثر شامل 1+299 کلمه بوده و آثار باید در قالب word به نشانی info@haamin.com شامل نام نویسنده، نام داستان و اطلاعات تماس نویسنده باشد. همچنین هر نویسنده امکان ارسال حداکثر 3 اثر را دارد. 


آثار رسیده به این جشنواره پس از بررسی داستان‌های دریافتی توسط هیئت داوران، در مراسمی با حضور اهالی فرهنگ، به سه داستان منتخب به عنوان برندگان اول تا سوم و یک داستان خلاقانه جوایز نفیسی به همراه تندیس جشنواره اهدا خواهد شد.

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-فرهنگ و ادب

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.