بازدید فرمانده نیروی دریایی ارتش از “مرواریدهای خلیج فارس”

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار سیاری در این  دیدار با بیان اینکه قصد داریم  با ساخت آثاری مانند “مرواریدهای خلیج فارس” اقتدار نیروی دریایی را به نمایش بگذاریم گفت: خانواده ‌های شهدای نیروی دریایی همیشه  این نقد و گلایه را از ما داشتند که چرا با وجود انجام عملیات ‌هایی در نیروی دریایی که کمر دشمن را شکست هیچگاه این رشادت ‌ها در آثار هنری نمود پیدا نکرد.

 

وی ضمن اشاره به سختی‌های که ساخت فیلم ‌ها در دریا دارد این سوال را مطرح کرد که آیا نباید نیروی دریایی که کمر دشمن را شکست و آنها را از آبهای کشور فراری داد در یک اثر هنری نمود داشته باشد؟

 

در این دیدار داود حیدری تهیه کننده فیلم ضمن ارائه توضیحاتی درباره روند ساخت فیلم از حمایت خوب بنیاد شهید و امور ایثارگران و نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و بازی خوب تمام بازیگران فیلم، مخصوصا هادی ساعی که با بازی خوب خود همه را متعجب کرد، تقدیر به عمل آورد.

 

حسین قاسمی جامی کارگردان فیلم نیز ضمن ابراز امیدواری در مورد موفقیت “مرواریدهای خلیج” از تلاش نیروی دریایی برای  ساخته شدن هرچه بهتر این فیلم تقدیر کرد. امیر دریادار سیاری نیز در این دیدار ضمن ابراز رضایت از مراحل فیلمبرداری و چگونگی ساخت فیلم برای ساخت آثار دیگری در این زمینه اعلام آمادگی کرد.

 

امین حیایی در نقش ناخدا محمدی ناخدای ناوشکن جوشن، هادی ساعی در نقش هادی فرمانده تکاوران نیروی دریایی و افسانه بایگان در نقش زهرا همسر ناخدا محمدی از بازیگران اصلی “مرواید‌های خلیج فارس” هستند.

 

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-فرهنگ و هنر

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.