پایگاه ارتباطی چهره‌ها و مردم راه‌اندازی شد


به گزارش خبرنگار مهر، در ابتدای مراسم افتتاح نسخه آزمایشی پایگاه ارتباطی مجازی چهره‌ها و مردم به نشانی www.vamardom.com، بعد از پخش تیزر تبلیغاتی این پایگاه مجازی، علیرضا عاشوری، مدیر پایگاه ارتباطی «… و مردم» در سخنانی گفت: «… و مردم»، به عنوان شبکه‌ای ارتباطی شناخته می‌شود که بین چهره‌ها و عموم مردم با بهره گیری از امکانات اینترنتی به برقراری مستقیم و بی واسطه می‌پردازد.


وی در مورد هدف این پایگاه مجازی اضافه کرد: شبکه ارتباطی یاد شده از سعی در پیاده سازی الگوهای روابط عمومی چهره‌ها در فضای مجازی دارد تا به واسطه آن، ارتباط بین آنان و مخاطبانشان بیشتر و در دسترس شود.


عاشوری در مورد روند اصلی فعالیت در «… و مردم» گفت: روند فعالیت در این شبکه به گونه ای است که اعضا از طریق طرح موضوع در صفحه مجازی خود می‌توانند بستری برای همفکری و گفتوگو با مخاطب را فراهم کنند. بر همین اساس صاحبان صفحات و مخاطبانشان می‌توانند به گفتوگویی سودآور دست پیدا کنند. گفتوگویی که در دل آن شناخت بی واسطه و سریع حرف اول را می‌زند.


وی با تاکید بر اینکه «… و مردم» یک شبکه ارتباطی دوست یابی نیست، افزود: «… و مردم» تنها پایگاهی است که به عنوان پل ارتباطی برای برقراری ارتباط مستقیم بین چهره‌های شاخص عرصه‌های گوناگون و مردم تعریف می‌شود.


مدیر پایگاه ارتباطی یاد شده بعد از ارائه طرح کلی “… و مردم” درمورد «… ونخبگان» دیگر شبکه موجود در این پایگاه اظهار کرد: «… و نخبگان» به عنوان اتاق فکری مجازی برای هم اندیشی بین کارشناسان عرصه‌های گوناگون بویژه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و صاحب نظرانی که عمده آنان را دانشجویان تشکیل می‌دهند، تعریف می‌شود.


در ادامه، بعد از نمایش صفحات برخی از اعضای پایگاه ارتباطی «… و مردم» از جمله بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت، علی دایی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس و عبدالحسین مختاباد، خواننده موسیقی اصیل ایرانی و عضو شورای شهر تهران، مدیر پایگاه یاد شده به پرسش و پاسخ با خبرنگاران پرداخت.


عاشوری در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا کاربران برای عضویت، هزینه ای باید پرداخت کنند، گفت: خیر. عضویت در پایگاه ارتباطی «… و مردم»، برای چهره‌ها و مردم رایگان است.


مدیر پایگاه یاد شده در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه ایا برای دعوت از چهره‌ها نگاه جناحی داشته اید یا خیر، اذعان کرد: نگاه پایگاه ارتباطی «… و مردم» کاملا فرا جناحی است و اگر شما فعلا چهره اصولگرایی را در ذیل صفحات  این پایگاه نمی‌بینید، به خاطر این است که گرچه صفحاتشان ساخته شده اما هنوز به آنان تحویل داده نشده است.


وی، مهمترین انگیزه ی حضور مخاطب در این فضای مجازی را صحت و سلامت مطالب صفحات خواند و در این باره افزود: مطمئن باشید که صفحات اعضای این پایگاه توسط خود ایشان و یا نمایندگان مورد اعتماد این اشخاص به روز می‌شود.

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-فرهنگ و ادب

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*