برگزاری مجمع عمومی انجمن اسلامی پزشکان ایران با حضور دکتر ولایتی


دکتر عباس مسجدی سخنگوی انجمن اسلامی پزشکان ایران در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر افزود: انجمن اسلامی پزشکان ایران یک تشکل صنفی، سیاسی و فرهنگی است که با سابقه قبل از انقلاب اسلامی با حضور اساتید همچون مرحوم دکتر وحید و دکتر شیبانی فعالیت خود را آغاز کرده است. 


وی افزود: مجمع عمومی سالانه این تشکل 9 آبان ماه تشکیل می شود که همزمان با آن انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی پزشکان ایران نیز برگزار می شود و 25 عضو شورای مرکزی انتخاب می شوند. 


مسجدی یادآور شد: جلسه مجمع عمومی از ساعت 9 صبح در محل خیابان جمهوری اسلامی، خیابان 12 فروردین ، انستیتو پاستور ایران ، سالن اجتماعات برگزار می شود. همچنین افرادی که عضو نیستند نیز می توانند در زمان مجمع به عضویت این تشکل دربیایند.


وی تاکید کرد: اعضای انجمن در صورت تمایل به شرکت در انتخابات به عنوان کاندیدای شورای مرکزی می توانند با مراجعه به دفتر انجمن واقع در خیابان وصال شیرازی، کوچه بهنام، پلاک 5 و یا پایگاه اطلاع رسانی انجمن به نشانی http://www.isom.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.


 سخنگوی انجمن اسلامی پزشکان ایران اظهار داشت: 25 عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی پزشکان ایران شامل 16 پزشک، 3 دندانپزشک، 3 داروساز، یک نفر لیسانس پروانه دار، یک نفر علوم آزمایشگاهی و یک نفر علوم پایه هستند. 


 

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-حوزه و دانشگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*