تاکید بر پایان اختلافات دفاتر انجمن اسلامی دانشگاه ها


دکتر محمدحسین آیتی – معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: این جلسه پیرو بروز برخی اختلافاتی که در میان دفاتر انجمن های اسلامی دانشجویان و ایجاد بحث هایی در مورد زمان و نحوه برگزاری انتخابات سالانه دفتر تحکیم وحدت امروز جلسه ای در دفتر من با حضور برخی از اعضای دفتر تحکیم وحدت برگزار شد. 


وی افزود: پیش از این نیز جلسه ای با حضور افراد معترض برگزار شده بود و این افراد مطالب و نکات مورد نظر را به تفصیل به معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت و کارشناسان تشکل های این معاونت ارائه کرده بودند. 


آیتی خاطرنشان کرد: در جلسه ای که با حضور برخی از اعضای دفتر تحکیم وحدت امروز چهارم آبان ماه برگزار شد، انتخابات اخیر دفتر تحکیم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و سعی شد شبهات موجود درمورد روند حاکم بر دفتر تحکیم وحدت و برگزاری انتخابات مورد بررسی قرار گیرد. 


وی اظهار داشت: ما در وزارت بهداشت و حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت موجود دانشجویی در دانشگاهها تاکید داریم ضمن اینکه لازم است که این تشکل ها با سعه صدر و لز خود گذشتگی در راه صیانت از نظام و انقلاب زمینه مشارکت دانشجویان مکتبی و انقلابی با سلایق مختلف را فراهم آوریم. 


معاون وزیر بهداشت تاکید کرد: وفاق ملی امروز یک وظیفه بزرگ و از مطالبات رهبری معظم انقلاب است و همانطور که از نام اتحادیه بر می آید دفتر تحکیم وحدت باید پیشرو و پیشگام در ایجاد وحدت میان دفاتر انجمن اسلامی باشد. 


در این نشست همچنین مقرر شد به اعتراضات رسیده به هیات مرکزی مشترک نظارت بر تشکلها در دو وزارت بهداشت و علوم رسیدگی شود. 


به گزارش مهر، پیش از این 14 دفتر انجمن اسلامی دانشگاهها در نامه ای به روند برگزاری انتخابات اتحادیه انجمن های اسلامی دانشگاهها دفتر تحکیم وحدت در روز 26 مهر اعتراض کرده بودند. 

پایگاه جامع علوم اطلاعات،منبع خبر:مهر-حوزه و دانشگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*